گردونه ی novinbonyan
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم تاپیک سینجینیتا.قیمت سم تاپیک

فروش سم تاپیک سینجینیتا.قیمت سم تاپیک ---------------------------------------------------------- تاپیک حاوی 80 گرم ماده موثره کلودینافوپ پروپارژیل و 20 گرم ماده ایمن کننده - clonquintocet mexyl می باشد. ایمن کننده mexyl - clonquintocet که موجب انتخابی شدن تاپیک برای گندم می باشد. تاپیک پس از مصرف از طریق برگ علفهای هرز جذب بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم کاراته سینجینیتا.قیمت سم کاراته

فروش سم کاراته سینجینیتا.قیمت سم کاراته ------------------------------------------------------- سم کاراته حاوی 100 گرم ماده موثره لامبدا سای هالوترین با تکنولوژی زئون می باشد و توسط میکروکپسول هایی احاطه می گردد که پس از سم پاشی به سطح برگ چسبیده و سریعاخشک می شوند. میکروکپسول ها به محض خشک شدن می ترکن بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم dialen super سینجینیتا.قیمت سم دیالن سوپر

فروش سم dialen super سینجینیتا.قیمت سم دیالن سوپر ----------------------------------------------------------- با یک عمل کند انجام می شود. توسط برگ و ریشه جذب می شود و سپس توسط شیره به گیاه منتقل می شود. به تمام قسمتهای گیاه می رسد و احتمال رشد مجدد را مهار می کند. 2-4D با عمل سریع (اثر شوک) مشخص می شود. این گیاه عمد بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم مموری سینجینیتا.قیمت سم مموری

فروش سم مموری سینجینیتا.قیمت سم مموری -------------------------------------------------------- مموری حاوی 240 گرم در لیتر تیامتوکسام می باشد که به صورت مایع سوسپانسیونی فرموله شده است. مموری حشره کشی تماسی و گوارشی است که در گیاه به صورت سیستمیک در آمده و آفات مکنده را به راحتی کنترل می نماید. تیامتوکس بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم سلکت سوپر.قیمت سم سلکت سوپر

فروش سم سلکت سوپر.قیمت سم سلکت سوپر --------------------------------------------------------- سم سلکت سوپر یکی از بهترین سموم اصل و شناخته شده در بین سموم علفکش بوده این سم هم به عنوان نابود کننده وهم به عنوان کنترل کننده تمامی علف های ریز برگ و درشت برگ در تمامی مزارع سویا ,چغندر قند,پیاز,سویا,سیر و.... ب بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم قارچ کش نوردوکس.قیمت سم نوردوکس

فروش سم قارچ کش نوردوکس.قیمت سم نوردوکس --------------------------------------------------------- مناسب برای مبارزه با بیماریهای لکه موجی و سفیدک دروغین سیب زمینی، بیماری های مختلف در خیار، کدو، طالبی، هندوانه، ... مانند: لکه برگی، آلترناریا، لکه زاویه ای، آنتراگنوز، سفیدک حقیقی و دروغین، بیماری های بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم کلنوید.قیمت سم کلنوید

فروش سم کلنوید.قیمت سم کلنوید ----------------------------------------------- این علف کش برای کنترل کلیه ی گیاهان هرز نازک برگ و پهن برگ یکساله و چند ساله در باغات و زمین های زراعی و غیر زراعی به صورت مایع قابل حل در آب فرموله می شود.تمامی دزهای علف کش کلین وید به غیر از دز 50 درصد کارایی در کنترل سورو بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش کود اریو.قیمت کود اریو

فروش کود اریو.قیمت کود اریو -------------------------------------------------- کود تقویت کننده آلی و فسیلی آریو هوموس از مواد عالی و فسیلی تغذیه می گردد و یک گزینه بسیار مناسب برای رشد و نمو گیاه است جهت سفارش و هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید . بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم لنتگران نخود.قیمت سم لنتاگران نخود

فروش سم لنتگران نخود.قیمت سم لنتاگران نخود ------------------------------------------------------- جهت کنترل اورژانسی پس از رشد یا به اصطلاح پس رویشی علف های پهن برگ موجود در زمین های زراعی نخود علی الخصوص سولانوم اس پی پی، چنو پودیوم اس پی پی، گالیوم آپارین، کوشیا اسکوپاریا، آمارانتاز رتروفلکسوز (ز بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم مگس کش اجیتا.قیمت سم اجیتا

فروش سم مگس کش اجیتا.قیمت سم اجیتا -------------------------------------------------- :سم آجیتا چیست آجیتا محصولی از شرکت نوارتیس سوئیس است که برای کنترل مگس در دامداری و مرغداری ها کاربرد دارد . این محصول که به شکل پودری کرمی رنگ می باشد بوسیله نشانه گذاری کردن سطوح استفاده می شود آجیتا پودر محلول بیشتر ..
novinbonyan (تبلیغ)

فروش سم نومینی ژاپن.قیمت سم نومینی ژاپن

فروش سم نومینی ژاپن.قیمت سم نومینی ژاپن -------------------------------------------------------------- نومینی علفکشی سیستمیک، پس رویشی و برگ مصرف است که توسط شرکت کومیایی ژاپن تولید می شود. نومینی در 58 کشور دنیا به ثبت رسیده است و یکی از پرمصرف ترین علفکش های برنج محسوب می شود.نومینی گسترده تر از هر علف ک بیشتر ..

 |